Támogatók
A 2008. ÉVI FALUNAP TÁMOGATÓI

Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Általános Iskola mazsorett csoportja

Általános Iskola tánccsoportja

Balog Istvánné

Balogh Klára

Bartus Annamária

Bartus Éva

Bartus Lászlóné

Bartus Regina

Bábel Erzsébet

Bábelné Krebesz Judit

Bálint Márta

Berente Attila

Berente Csaba

Berente Imréné

Bihari Mónika

Birinyi József

Bíró Edit

Bíró László

Bíró Lászlóné

Bónyai István

Boróka Asszonykórus

Borosné Ócsai Aranka

Bozsányi Zsolt

BUS-OXY KFT-Bus István

Csiszton Istvánné

Csikász Zoltán

Csorba Krisztián

DANCE DABAS

Danyiné Csorba Klára

Danyi Zsuzsanna

Deák Edit

Debreceni Józsefné

Dori László

Dr. Kiss Imre Attila

Dr. Sárdi László

Dzsupin István

Dzsupinné Kajdácsi Judit

Fazekas József

Fazekas Henrietta

Fazekasné Szabó Éva

Fazekas Tibor

Fazekas Tiborné

Filyó Gábor

Gáspárné Bánházi Judit

Gelle Ferenc

Gút Mária

Hétszínvirág Óvoda

HM Erdészet Táborfalva-Kovács Miklós

Holota László

Hóra Gábor

Hóra Sándor

Hóra Sándorné

Horváth Gábor

Horváth Lídia

Hőgye Anita

Hrubos Sándor

Huszák István

Id. Hrubos Ferenc

Id. Hrubos Ferencné

Id. Kocsis István

Id. Pintér Mihályné

Id. Zelenka Péterné

Ifj. Bozsányi Zsolt

Ifj. Danyi László

Ifj. Gazdik Lajos

Ifj. Kocsis István

Ifj. Muhari Ferenc

Ifj. Lakatos Tamás

Ifj. Pintér Mihályné

Ifj. Szmeskó Ferenc

Ifj. Váradi István

Ifj. Zelenka Péterné

Inoka Miklósné

Jarábik Tünde

Jáger Mihály

Jáger Mihályné

Jóri Miklósné

Józsáné Csömöri Ágnes

Kajdácsi József

Kajdácsi Józsefné

Kertész -Takács Hajnalka

Kiss Gyula

Kisebbségi Önkormányzat

Koncz János

Konkoly Sándor

Konkolyné Szlama Anikó

Kovács Ferencné

Kovács Lászlóné - Kunpeszér

Körömi Imre

Kőszegi Pék és Társa

Krizsánné Hóra Ágnes

Lakatos Tibor

Lancsa Istvánné - Kunpeszér

LAZULALÁNC

Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szerv.

Malatáné Bednárik Hajnalka

Marosvölgyi Józsefné

Martics Ferenc

Martics György

Márkus Zoltán

Márkusné Krizsán Györgyi

Mészáros Balázs

Mészáros Bence

Mészáros Csaba

Mászáros László ifj.

Mészáros László

Mészáros Lászlóné

Muhari Ferenc

Muhari Ferencné

Nagy Antal

Nagy László

Nagy Lászlóné

Napköziotthonos Konyha

Németh Csabáné

Németh Róbert

Nimród Vadásztársaság-Tatárszentgyörgy

Nyugdíjas Klub-Tatárszentgyörgy

Obornyák Borbála

OKTKT Kistérségi Társulás

Oláhné Bodnár Edit

Ordasi János

Orosz Péter

OTP Bank Dabas

Örkényi rendőrörs

Örkényi Takszöv.Tatárszentgyörgyi kir.

Palakovics Erzsébet

Palakovics Jánosné

Palakovics Margit

Pazsitkáné Ballabás Teréz

Petrányiné Kocsis Márta

Petrányi József

PI-ZO Kft - Pécs

Plattner Anita

Pongrácz Ferenc

Radics Tünde

Raiffeisen Bank Rt

Remondis Zrt.

Szmeskó Ferencné

Szabó Attila

Szabó Illés

Szabó Péter

Szabó Pálné

Szabó Péterné

Szalay Balázs Első Sportmenedzser Kft

Szalay Vilmos

Szántai Ágnes

Szeibert Lászlóné

Szent György Patika-Balaton Emőke

Szlama Lászlóné

Szlama Mária

Szlama Zsuzsanna

Szládik Angéla

Szládik József

Sztancsik Ferenc

Sztancsik Ferencné

Sztaskó Béla

TAXI BAND

Taskóné Szántai Gyöngyi

Táborfalva Község Önkormányzata

Táborfalvai Népzenei Együttes

Táborfalvai Kisboróka Együttes

Tábormester Bt

Teski Zoltán

Tóth Orsolya

Tókics Sándor

Tóth Lászlóné-Hernád

Tóth Róbert

Tóth Tibor villanyszerelő

Tóth Péter

Tóth Zoltánné

UPC Magyarország Kft

Újvári Mária

Ulicska Tiborné

Vavika Győző

Váradiné Csanádi Tünde

Zelenkáné Boros Erzsébet

Zsákai Lénárd

Zsákai Lénárdné

Zsigár Angéla

Zsigár Ferenc

Zsigár József

Zsigár Józsefné



KÖSZÖNJÜK!